ماژول درگاه بانک ملت، سامان، پارسیان به همراه ستل (نسخه شاپرکی)


ماژول درگاه پرداخت بانک ملت
این ماژول که اکنون تنها ماژول معتبر درگاه پرداخت بانک ملت برای سیستم فروشگاه ساز اپن کارت می باشد با قیمتی مناسب ارائه شده که قابل نصب بر روی بینهایت دامنه بوده و کاربران گرامی در صورت داشتن چندین فروشگاه میتوانند برای همه آنها از این ماژول استفاده نمایند.

در ادامه نیز این نکته قابل ذکر بوده که این ماژول از امکان ستل برخوردار بوده که به فروشنده امکان دریافت وجه آنی، هنگامی که خریدار پول را پرداخت کرده و بانک هم تایید کرده ولی پول به حساب فروشنده واریز نشده را فراهم کرده و در حقیقت هنگامی که خریدی موفقیت آمیز است و کد رهگیری از طرف بانک به فروشنده اعلام می شود از طریق این امکان و در صورت عدم دریافت وجه، فروشنده در کمترین زمان ممکن وجه خود را از حالت تعلیق بانکی در می آورد

ماژول درگاه پرداخت بانک پارسیان
این ماژول را با قیمت مناسب از سایت ما خریداری نموده و بر روی فروشگاه اپن کارتی خود نصب نمایید. در ادامه این نکته قابل ذکر بوده که این ماژول با وب سرویس جدید بانک پارسیان کاملا تست شده و بدون مشکل بوده است. این ماژول با قیمتی مناسب ارائه شده که قابل نصب بر روی همه دامنه ها شما بوده و کاربران گرامی در صورت داشتن چندین فروشگاه میتوانند برای همه آنها از این ماژول استفاده نمایند.

ماژول درگاه پرداخت بانک سامان
این ماژول را با قیمت مناسب از سایت ما خریداری نموده و بر روی فروشگاه خود نصب نمایید. در ادامه این نکته قابل ذکر بوده که این ماژول با وب سرویس جدید بانک سامان کاملا تست شده و بدون مشکل بوده است. این ماژول با قیمتی مناسب ارائه شده که قابل نصب بر روی بینهایت دامنه بوده و کاربران گرامی در صورت داشتن چندین فروشگاه میتوانند برای همه آنها از این ماژول استفاده نمایند.

برای دریافت ماژول بانک ملت اینجا کلیک کنید

برای دریافت ماژول بانک پارسیان اینجا کلیک کنید

برای دریافت ماژول بانک سامان اینجا کلیک کنید

برای دریافت ماژول بانک ملت،پارسیان،سامان،زرین پال اینجا کلیک کنید

جستجو در سایت
نظرشما در مورد سیستم؟
تقویم سایت
<    «  دی 1401  »    >
شیدسچپج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031